Re: prosímAle zase uznejte, že kdyby těch cestovek nebylo, tak nemáme co fotit a točit. Takže na Vavřinci mi až tolik nevadí. Větší problém vidím v tom, co tu zmínil Slon. Určitě se najdou takoví, co tu vlezli prvně na vodu, nafasovali komplet výbavu a Rio, které je vším provezlo. Na jaře si půjčí nějakou loď a vyrazí. Neopren, vestu a helmu si brát nebudou, na to je škoda peněz, vždyť dali přece i Vavřiňák. A ve zprávách zase uslyšíme, jak jsou ti vodáci nezodpovědná banda.
|