30. ročník Vavřineckého potoka Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Traktor ?Joe15.10.2007 16:54Kdo exhibuje v potoce s ofroutem je arciblb, o tom žádná. Na druhou stranu *samozřejmě* dokážeš překážce buď vyhnout nebo nad ní bezpečně zastavit. Pokud jedeš vodu, kde toto nezvládáš, hraješ ruskou ruletu. Co když tam místo ofrouta bude strom, ztroskotaní rafťáci nebo konec zeměplacky a díra do pekla? odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!