Boj ve válci na Ohři Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie ... to patří spíš jinamKlasik01.02.2007 08:39Tenhle článek by měl být spíš na novinkách na seznamu a nejlépe s vyhodnocením všech chyb. Třeba by to pár lidem rozsvítilo v hlavě.Autoři,je to Vaše. Nechcete jim to tam po doplnění poslat ? I slohově je to na nesrovnatelně lepší urovni než to, co tam běžně dávají.Klasik odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!