Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.pl/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=24 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na wyrazić cały artykuł

Diskuse nad článkem

Re: Státu je po tom...
Kuba Turek
01.09.2011 15:18
Milý Jib (Jirka Babača? nebo někdo jiný?) Jistě jsi si dobře všimnul že to byla dost výjimečná výjimka. Myslíš asi náš loňský výlet na Botič, co nám teče pod redakcí, že ano? Viz: http://www.horydoly.cz/vypsat.... Tehdy jsem napsal: "...dochází nám nepříjemná skutečnost. Všichni tři jsme zapomněli přilby a máme jen dvě plovací vesty."

Ale k věci - proč by měl stát strkat frňák do věcí, po kterých mu nic není? Chránit prcky i výrostky před nimi samými a před jejich rodiči?

Myslím, že zákon mluví celkem jasně, že když něco hrozí, tak si mám vzít vestu a případně helmu. Ručí za to ten, kdo lodi velí.

Představuji si, jak u nás doma zazvoní policajt a řekne, že mi dává pokutu za to, že můj sedmnáctiletý synek neměl na Lužnici helmu na hlavě, když sjížděl s několika dalšími postpuberťáky šlajsnu, zatímco já v práci hákoval. To je blbost, že jo?
odpowiedzieć na reakcję
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu