Jez rozparovač Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Plastovkyžralok05.09.2006 13:39Nevím čím to je ,ale o rozbitejch plastovkách se dozvídám čím dál častěji.Na vodě jsem skočil mnohokrát do lomového kamenu a nikdy nic neprasklo ,maximálně jsem udělal rýhu .Začali dělat horší materiál,nebo slabší nebo se jen jezdí větší zvěrstva ?Ps: nebojte se svařování.Průměrně zručnej vodák urobí sám . odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!