Krasavice Belá - I. díl Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: pokracovaniMě taky moc ne, vždycky zapomenu, co bylo v minulym díle Ü odpowiedzieć pokracovaninebavej me clanky na pokracovani odpowiedzieć Re: jěco mi chybíUž se těšim :o)))Taky jsem jí (bohužel jen)jednou jel a je to příjemná říčka. užívej vody 😀) odpowiedzieć Re: jěco mi chybíNo, nějaké fotky jsme udělali, ale nejsou ještě vyvolané😢 Pokusím se je případně doplnit později. Jirka odpowiedzieć jěco mi chybíA co fotky? ty nám to tu tak barvitě líčíš a fotky nikde. Na tak pěknou říčku bez foťáku...hmmm odpowiedzieć nowa reakcja na artykuł Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!