Sjezd Dřevíče Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Z jiného soudku - letošníJirka Myslivec03.06.2003 15:27Vyzkoušel jsem si letos, že pokud Velblouda najedeš tak jak píšeš, tedy v místě gumové hadice, a dole se práskneš a vykrysíš, loď ti sama přistane přesně tam kde má, tedy ve vracáku v levo, a v pohodě na tebe počká. Mám na to mnoho očitých svědků. odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!