Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.pl/Clanek-Jak-se-asi-plave-Stromboding.aspx?ID_P=40 ID_clanku=1076
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Jak se asi plave Stromboding?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na wyrazić cały artykuł

Diskuse nad článkem

Re: laviny
Katie
15.01.2010 18:29
No, musim priznat, ze nad timhle jsem taky premyslela po te, co jsem se nechala zahrabat snehem. Ne ze by voda byla bezpecnejsi, ale kdyz se topis, stale neco delas, resis, jak z toho ven, bojujes, jsi v pohybu. Pod snehem jen lezis, ta tiha ti sotva dovoluje se nadechnout, nemasli snih uz i v nosnich dirkach, a nemuzes vubec nic. Jen myslet...jsi-li vubec jeste pri vedomi.
odpowiedzieć na reakcję
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu