Jez rozparovač Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: PlastovkyPetrZ.05.09.2006 14:271) u některých lodí se dělá slabší materiál - kvůli hmotnosti2) možná je třeba i horší materiál, možná je to i tím, že některé lodě se dělají vyloženě na kanály, kde podobné kolize tolik nehrozí3) dříve si každý rozmyslel, zda pojede nějaké to zvěrstvo a pak bude míchat laminát a patlat se s tím - s nástupem "nezničitelných" plastů to však poněkud ustoupilo.4) po zkušenostech s opravovanýma loděma už takové lodi tolik nevěřím, hlavně tedy pokud jsou praskliny ve dnu lodi - tam to moc dlouhého trvání nikdy moc nemělo. odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!