Naryn - šedá řeka Kyrgyzstánu II. část Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie zbytečný útokStřelec06.02.2014 14:19Poněkud mi uniká, proč pan Besmák útočí na autora článku a redakci. Jde o subjektivní pohled účastníka na zcela jinou výpravu, než které se pan Besmák účastnil a kterou podle všeho popsal pro jiný sdělovací prostředek. Forma a čas vydání byla dána redakcí a obávám se, že za daných okolností do toho panu Besmákovi nic není. I když je to užitečné - vím, komu se v budoucnosti vyhnout... odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!