Polská Kaczawa a pokračování po Odře Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie To jsem si od Tebe, Vojto, Václav 06.08.2024 00:43zase rád po dlouhé době něco přečetl. Zvlášť, když mě taky nebaví cestovat dlouho na vodu. Na jaře jsem šel na procházku se psem. V mobilu jsem zjistil, že Výrovka má vodu. Vrátil jsem se pro klíče od auta, v garáži vyzvedl loď a pes měl na kontě první splutí. Čím jsem starší, tím víc se mi nechce nic dlouho plánovat a složitě připravovat. Každopádně Gustav by měl radost! odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!