Ahoj,
jeli jsme ji minulý týden a bylo to super.
Zaćínali jsme v Hanušovicích a měli jsme laminátky, tak jsme se rozhodli jet bez bagáže - aspoň ty první dva dny. V noci nám vždy napršelo, takže i vody bylo dost, dalo se to sjet. A jak to frčelo 😀
První den jsme jeli z Hanušovic do Rudy, kde jsme spali na místním koupališti. Sice nám neotevřeli branku k řece, takže jsme museli obejít plot, ale bylo to tam moc hezký.
Pak jsme jeli do Postřelmova, tam je nově kemp (záchod, sprcha, kiosek).
Z Postřelmova už se dá jet v pohodě s bagáží.
Pak jsme jeli ještě do Penzionu Háj, další den do Litovle a nakonec do Horky (tam jsme už nespali).
Jeli jsme teda po řece 5 dní.
Z Litovle jsme jeli Malou řeku, protože do CHKO byl zákaz, ale jak říkáš, všude psali, že od 1. srpna se tam může. Příště musíme vyrazit v srpnu.