Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.pl/forum-Re--sjizdnost-pod-Tyncem.aspx?ID_P=28382 ID_prispevku=4219
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Dyskusyjny forum Re: sjízdnost pod Týncem

Re: sjízdnost pod Týncem
Herčus
16.04.2018 18:20 |
V roce 2015 se Nespecký vodočet oprvoval, či co a od zimy 2015 ukazuje jiné hodnoty, než předtím. Snažil jsem se upozorňovat na skutečnost, že konkrétní výška hladiny před a po neodpovídá daným průtokům před a po a tudíž by se měly změnit i limity pro dané úseky. Toto jsou mnou vysledované hodnoty z doby, kdy nový vodočet začal běžet... (výška hladiny/starý průtok/nový průtok)
50/7,9/5,0...
55/9,2/6,1...
60/10,7/7,4...
65/12,3/8,9...
70/14,0/10,7...
75/15,8/12,8...
80/17,8/15,2...
85/19,8/17,8...

Dnes už asi zase přepočítali profil řeky, protože průtoky pro dané centimetry neodpovídají ani starému průtoky, ani průtoku po změně. Aktuálně, když se podívám na vodočet, tak vidím, že 65cm = 10,1cbm, 70cm = 11,8cbm takže asi tak.

Proto už dlouho doporučuju řídit se nikoliv centimetry, ale průtokem, který je podle mě mnohem víc vypovídající údaj, než výška hladiny, protože z průtoku si dokážu odvodit, kolik tam asi tak teče vody a když vím, že tekoucí řeka co má 10 metrů na šířku má na vodočtu 110cm a průtok 0,8cbm, tak těžko bude v řece přes metr vody, to jen v místě vodočtu, kde je usazená nula vodočtu a rozhodně řeka za necelého kubíku nebude sjízdná.

Pro teoretickou sjízdnost toků u kterých nejsou stanoveny limity (především různé potočiny, či zahraniční toky) kde ale jsou k dispozici vodočty s daným průtokem se řídím pravidlem, že u toků s menším spádem a nižší obtížností by mělo stačit pro splutí 0,5kubíku na 1 metr šířky řeky a 1kubík na 1 metr šířky je téměř jistota vody. U divočejších toků s trochu větším spádem je potřeba vody více, cca 1kubík na metr šířky až dva kubíky na metr šířky, ovšem při těch 2cbm/1m šířky už musím počítat s tím, že to může být vody akorát, ale může to být i moc.

Co se Sázavy z Týnce do Pikovic týče (znám ten úsek jako vlastní boty) tak se řídím heslem, že pod 8cbm v Nespekách se pustí jen blázen. Za 8-10cbm by se to už teoreticky dalo, ale osobně pro mě je to bez zážitku. Za 10cbm jsem to jel a protože bylo hezky a bylo vánoční splutí, tak to mělo nějakou atmosféru. 12cbm považuju za pohodlné minimum, když mi nevadí suchý jezy. 15cbm považuju za pohodlný minimum, kdy se už dají jezy bez prožitku zdrncat. 20cbm je už příjemný stav, kdy se na řece vodák pohoupe na spoustě malých vlnkách WW1 i na pár trochu větších vlnách do WW2 a jezy už jsou v pohodě sjízdné. 25cbm lepší svezení, vlnky jsou trochu větší a dá se zkodrcat provalený jez v Podělusích. 30cbm opět lepší svezení, ale stále řeka častěji WW1, než WW2, která však už se vyskytuje na více místech. Poděluský provalený jez začíná být zábavný. Za tohoto stavu už by měli posádky svou loď umět ovládat a používat při tom trochu hlavu, protože Káňovský jez už bude mít vývar, ovšem šlajsna bude fajn. 40-45cbm mě moc baví, to už řeka je spíš WW2 a Poděluský jez v provalené části + pár míst je spíš WW2+. Za 50cbm výrazně ubyde peřejí, řeka se začne víc zarovnávat a ty peřeje, které zůstanou, tak trochu ještě zmohutní. Pak řeku neznám až do stavu 115cbm, když jsem to jel jako kluk a přišlo mi to celkem rychlý, s velkým tahem, veliké vlny okolo WW3 s málo místy na zastavení a pocitem, že plavat se mi v tom už moc nechce. Vlny možná i trochu větší než průměrné na Salze za střední vody.

Stejně tak souhlasím, že vodní stav někde nad Nespeckým vodočtem ovlivňují vodní elektrárny a možná i to golfové hřiště. A stejně tk souhlasím, že za běžného průtoku trvá vodě z Nespek do Týnce zhruba 2 hodiny 😀
odpowiedzieć na reakcję
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen slušných diskusních příspěvků bez komerčních nabídek a bazaru. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte.

E-mail s odpověďmi je automaticky zasílán zakladateli diskuse a těm, na jejichž reakci někdo odpovídá.

nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
 
17.06.26
V rámci vyhlášené přírodní rezervace na Ploučnici je od Borečku po železniční most u zst. Vlčí Důl - Dobranov zakázáno splouvat Ploučnici v období od 1. dubna do 31. července v době mimo 8. až 19. hodinu.
15.06.26
Pozor v Turnově, kde budou probíhat povodňové opravy. Po dobu prací na VD Turnov II (MVE Shořalý mlýn) bude probíhat mimořádná manipulace na vakovém jezu se snížením hladiny v nadjezí maximálně o 30 cm; jezová zdrž nebude vypuštěna. Koridor pro přenášení lodí okolo stavby v podjezí bude vyznačen cedulemi. Práce na VD Turnov I (Dolánky) budou probíhat mimo vodáckou sezónu.
09.06.26
Na dolní Ohři pod Žatce se bude rekonstruovat železniční most, což bude znamenat omezování plavby a též i úplné zastavení plavby od 13. 7. 2026 do 13. 8. 2026 a od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026. Více na sps.cz.
27.05.26
Na řece Moravě bude letos nově fungovat shuttle bus, který bude svážet vodáky na nástupní i z výstupní místa. Rezervace jsou již teď možné na busmorava.cz.
26.05.26
Z důvodu nepříznivých hydrologických podmínek a vzhledem k nepříznivému výhledu počasí byl letošní závod ČPV 47. Letní Blanice zrušen.
21.05.26
Na Oravě se bude od 23.5.2026 manipulovat z přehrady Tvrdošín v běžném letním režimu, t.j. 3:00-10:00 odtok 15 m3/s. Jen 1. - 2. 6. dojde ke snížení na 12 m3/s.
18.05.26
Po téměř 20 letech jsme se pustili do celkového přeprogramování webu tak, aby vyhovoval moderním požadavkům. Snažili jsme se zachovat vizuální rozložení. Web by měl být rychlejší a zobrazování pohodlnější. Pokud byste narazili na nějaký problém, dejte vědět.
24.04.26
AVTS zjistila závažné skutečnosti. I bez platného povolení se odebírá veškerá voda z řeky Jizery a úřady místo okamžitého zákazu odběru do zajištění platného povolení jen požadují, aby majitel jezu podal žádost o povolení. Více na fb stránkách.
10.04.26
Díky spolupráci se Slovenské elektrárne, a.s. budou u řek Orava a Váh obvykle před víkendem zobrazovány plánované manipulace na přehradě Tvrdošín a VE Lipovec. Dle nich bude možné posoudit dopředu splavnost jednotlivých úseků.
22.06. Bazar prodám: Gronský kajak, délka 510cm, šířka 54cm, hmotnost 16,5kg, kostra smrk a jasan, potah polyamid 6.6 (ba
22.06. Volné místo: Chartplottery Garmin Echomap Ultra 2. Zcela nové s kompletním příslušenstvím. Garmin Echomap U
21.06. Bazar prodám: Ahoj, prodám nový bílý singl MOOD od německého výrobce Armerlite. Loď ještě nebyla na vodě a je bez
19.06. Bazar prodám: MAMBA 8.1 Ahoj, trochu jsem přibral a potřebuji novou loď, proto nabízím svou pět let starou Mambu
18.06. Práce: Dobrý večer! Potřebuji pomoci opravit dřevěnou kanoi "žebrovku" (tmelení, broušení, příp. napařování
12.06. Bazar prodám: Prodám kajak Tomahawk 375. Pohodová singlovka na klidnou vodu. Rychlý,téměř jak pevná loď. V ceně ve
11.06. Bazar prodám: Ahojte vodáci, rád by som posunul náš rodinný raft (zanovný 3 x na vode) je to Pulsar 420 podlepený
10.06. Volné místo: Pohodové řeky Provence 4.7. - 12.7.2026 https://www.povoda.cz/Zajezd/26Z006#FRANCIE---pohodove-reky
08.06. Bazar prodám: Prodám 2 ks plastových lodí Vydra. Barva zelená. Stáří lodí 5-7 let. Na všech lodích je dělaná nějak
07.06. Bazar prodám: Plastová kánoe Agara Prodám plastovou kánoi Agara (délka 405,šířka 88 cm) stabilní,točivá,kvalitní
Vtip Karla Macase
08.06.
Jihlava: Pozor mezi Medlovem a Smolínem - padlý strom přes celou řeku, za ním nachytáno několik metrů klacků,
08.06.
Tichá Orlice: 5.- 6. 6. 2026 sjezd na Sambách a Tydře z Újezda u Chocně do Týniště. Stav vody dle vodočtu v Čermné
30.04.
Crna reka: V kilometráži je značná chyba. Od kilometru 97 (most ve Skočiviru) začíná 16 km úsek 4-5, který konč
13.03.
Orlice: U Týniště je do 23.11.2026 omezen přístup k řece autem (uzavřená silnice Týniště-Albrechtice). Nejbl
09.03.
Úpa: 7.3. Havlovice - Česká Skalice. Jediný strom přes řeku - kousek před jezem ve Zliči.
01.03.
Zlatý potok: Na dolním toku Zlatého potoka (vodohospodářsky Dědina) nedoporučuji sjíždět úsek dlouhý 7 km od mo
05.02.
Úpa: Na poničeném Viktorčině splavu na Úpě mají letos začít stavební práce - viz https://konference.vrv.
04.02.
Dyje: Na rece Dyji, za Breclavi na hranicich s Rakouskem, se provadi stavebni prace za ucelem navraceni re
11.12.
Úpa: Ahoj, pozor na druhý jez v Úpici - km 32. Přenášení se zkomplikovalo - na pravém břehu řeky byla pos
18.11.
Tara: Podrobný popis splutí v NP je na http://oldskauti.cz/17-21-4-2025-kanon-reky-tary/