Hazardování na Labi Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na wyrazić cały artykuł Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: RaftyWrbby24.05.2004 13:52Pokud to tam neznáš, tak jsi opravdu ve velké nevýhodě. Jezdíme to s 6 lidmi, kteří to moc neovládají, ale na velkém Pulsaru a s první "ošahávací" jízdou, kterou jedeme pouze úsek od hájovny se druhá jízda z pod soutězky vč. esíčka zdá rel. bezpečná. http://sokolharta.vrchlabi.cz . odpowiedzieć na reakcję Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! imię: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!