Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.pl/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=140 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na wyrazić cały artykuł

Diskuse nad článkem

Re: trest, ad absurdum
Klasik
05.09.2011 09:54
WWII ... třeba konkrétně Lomnický potok nebo Kosák ... našlo by se toho mnohem víc. Většina potoků a zvláště v létě, když náhodou zaprší a přes kopřivy nevidíš za zatáčku i když to je WWI. Ono i takové zastavení na Úhlavě nad válečkem nad soutokem dělá hodně lidem problémy a to je max WWI-. Kluci co to tam v sobotu lovili by asi mohli vyprávět, jak někteří do toho (ne)najíždí (z našich dětí tam neplavalo ani jedno, na rozdíl od mnoha dospělých).

Na zbytek ti nemá význam odpovídat, bylo by to jen opakování toho co nechceš uznat.
odpowiedzieć na reakcję
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu