Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.pl/Clanek-Letos-poprve-nebyla-odstavena-elektrarna-v-Liticich.aspx?ID_P=47 ID_clanku=1358
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Letos poprvé nebyla odstavena elektrárna v Liticích

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na wyrazić cały artykuł

Diskuse nad článkem

Re: basa piv na raftu
Monte
21.05.2012 09:58
Hele máte jako hasiči nějaký psychotesty? Smajlík Ty mi připadáš, že bys nejradši nejdřív někoho přizabil, abys ho mohl pak zachraňovat Smajlík
P.S.Nezlob se na mě chlapče, ale stačilo napsat třeba :" O.K , příště si vezmem pívo do petky místo do skla" .... a všichni by ti tady dali pokoj Smajlík
( Jinak dobře,že jste měli aspoň vesty a že nikdo z těch, kterým tady teď nadáváš vás nemusel lovit i s těma basama Smajlík )
odpowiedzieć na reakcję
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu