Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.pl/Clanek-Podrobnosti-k-pousteni-Pastvin-na-Divoke-Orlici-2015.aspx?ID_P=10 ID_clanku=1679
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Podrobnosti k pouštění Pastvin na Divoké Orlici 2015

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na wyrazić cały artykuł

Diskuse nad článkem

Prachy nebo plast
Honza
30.04.2015 09:59
Všichni tady brečí, jak jsou na nás všichni zlí, ale v tomhle případě mi spíš přijde, že my jsme neschopní... Tak se příště domluvme a vyberme prachy (co to je těch 15 tisíc, vždyť nás tam jezdí jako psů, v přepočtu na osobu je to jak nic), ne? To se vážně třeba půjčovny nedokáží domluvit s pořadateli a trochu to zasponzorovat? Co na to Dronte nebo všechny ty půjčovny na Orlici? Nebo udělat nějaký otevřený účet a sbírku třeba u FIO, ať je to zadarmo? Pokud za rok pojedu, tak klidně třeba stovku pošlu. Vždyť je nás dost, kdo na tom buď rejžuje nebo kdo se na tom baví? To jsme vážně jako celek tak neschopní?
Jinak teda loni na plastu mi to tam přišlo úplně ok i s nenasytnou elektrárnou. Na gumě by se tam hodilo vody trochu víc, ale kánoe ok. Aspoň mi tam nejezdilo tolik raftů 😀
odpowiedzieć na reakcję
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu